Cestovní kancelář TURECKOTOURCestovní kancelář TURECKOTOUR

Jak objednat zájezd?

Poradíme vám s výběrem. Napište své představy a my vám nabídneme zájezd, který vám bude nejvíc vyhovovat.

Vybraný zájezd si můžete objednat několika způsoby e-mailem, telefonicky nebo vyplněním objednavky na našich webových stránkách u vybraného zájezdu.

Po obdržení objednávky vám ověříme aktuální dostupnost zájezdu. Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu vám potvrdí náš pracovník nejpozději do 24 hodin s platnosťou 48 hodín. Jakmile od vás dostaneme e-mailem potvrzení rezervace, vaši rezervaci provedeme.

Zhruba týden před odletem obdržíte pokyny na cestu, kde se dozvíte veškeré podrobnosti.

Těšíme se na vaši objednávku.

Cestovní doklady do Turecka
Pro české a slovenské občany platí bezvízový styk pro pobyt do 90 dnů od prvního vstupu na území země. Pro vstup na území Turecka je zapotřebí mít platný cestovní pas. Platnost pasu musí být nejméně 5 měsíců od vstupu do země. Nezapomeňte zkontrolovat časovou platnost dokladů.

Děti musí cestovat s vlastním cestovním pasem. Nezletilé děti cestující v doprovodu prarodičů či jiných příbuzných, by měly mít s sebou písemný souhlas svých rodičů či zákonných zástupců k cestě do zahraničí v českém i anglickém jazyce pro případnou kontrolu na pasové kontrole.

Držitelé cestovních pasů jiných států jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu.