Cestovní kancelář TURECKOTOURCestovní kancelář TURECKOTOUR

O nás

Po dlouhodobé zkušenosti v cestovním ruchu jsme v roce 2010 založili v Turecku cestovní kancelář LASTURA, která po celém Turecku nabízela službu cestovním kancelářím a individuálním klientům z celého světa, zejména z České republiky.

Po obrovském zájmu klientů z Česka v posledních letech o zájezdy uvedené v češtině na webové stránce tureckotour.cz patřící pod cestovní kancelář LASTURA jsme se rozhodli založit českou cestovní kancelář, abychom mohli svým klientům nabízet služby jako české cestovní kanceláře. A tak vznikla cestovní kancelář TURECKOTOUR s.r.o.

Specializujeme se na zájezdy jen do Turecka. Zajišťujeme zájezdy nejen pro individuální klienty, ale také pro kolektivy a firmy, ať už se jedná o webové produkty či zájezdy na míru.

Cestovní kancelář TURECKOTOUR zná dokonale místní prostředí a její zkušení zástupci v pobytových místech poskytují klientům potřebné služby na profesionální úrovni. Našim klientům se snažíme nabízet nejkvalitnější služby za těch nejlepších podmínek.

Jsme spolehlivým partnerem, který plní přání zákazníka při výběru, průběhu i po návratu z pobytu. Naším hlavním cílem je spokojený klient, a z tohoto důvodu klademe velký důraz na poskytování veškerých dostupných informací při koupi zájezdu. Nabízíme kvalitní popis destinací, odpovídající hodnocení hotelů a rozsáhlou fotogalerii. Neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb, snažíme se myslet na všechno.

Zájezdy
Letenky
Transfery
Výlety v češtině
Sportovní soustředění
Zájezdy pro seniory
Firemní akce
Teambuilding aktivity
Skupinová turistika
Tématické zájezdy
Exkluzivní dovolená
Incentivní zájezdy
Poznávací okruhy
Plavby po moři
Průvodcovské služby v češtině
Cesty na kulturní a sportovní události

 
Přejeme Vám mnoho nezapomenutelných zážitků s naší cestovní kanceláří.
Kolektiv cestovní kanceláře TURECKOTOUR